Hunter Biden kimdir, kaç yaşlarında? Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden hakkında inanılmaz iddialar

12.07.2022 10:36 Son Güncelleme: 12.07.2022 10:36 ABD’de dönem dönem değişik mevzularla gündem olan Hunter Biden bu kez olağan dışı bir iddialarla karşı karşıya. Biden cephesinden hemen hemen mevzuya ilişkin bir izahat gelmese de bahsi geçen iddialar oldukça korkulu. İşte detaylar…
HUNTER BİDEN VERİLERİ SIZDIRILDI İDDİASI
ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın olduğu iddia edilen veriler içinde yaşı ufak kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve tabanca kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri yer aldı.
Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili mesajlarının ekran görüntülerini içeren bazı görüntüleri internete yayıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Başkanı Biden’ı “Pedofili Peter” adıyla telefon şahıs listesine kaydettiğini de iddia etti. ABD Başkanı Biden’a oğul şoku! Veriler sızdırıldı
HUNTER BİDEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Robert Hunter Biden  4 Şubat 1970’de dünyaya geldi. ABD Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’in ikinci oğlu olan Amerikalı bir avukat ve yatırım danışmanıdır. Yatırım ve danışmanlık şirketi Rosemont Seneca Partners’ın kurucu ortağıdır. Biden, 2014 senesinde Ukrayna’nın en büyük hususi organik gaz üreticilerinden kabul edilen Burisma Tüm ortaklık’in yönetim kurulu üyeliğine alındı ve Nisan 2019’da vazife süresi dolana kadar vazife yapmış oldu.
2019’un ilk aylarından bu yana, babası başkan yardımcısı olduğu vakit, Hunter Biden ve babası, ABD Başkanı Donald Trump ve müttefikleri tarafınca Hunter Biden’ın ticari anlaşmaları ve Joe Biden’ın Ukrayna’daki ABD adına yolsuzlukla savaşım çabaları ile ilgili olarak dayatılan komplo teorilerinin öznesi oldular.
Biden, 1993’te  Kathleen Buhle ile evliliğe ilk adımını attı ve Naomi, Finnegan ve Maisy adlı üç evlatları var. Çift, 2015’te ayrıldı ve 2017’de boşandı.
Biden, Mayıs 2019’da Cenup Afrikalı film yapımcısı Melissa Cohen ile evliliğe ilk adımını attı. Oğulları Mart 2020’de Los Angeles’ta hayata merhaba dedi.
2020’DE DE UKRAYNA’YA BASKI İDDİASI VARDI
New York Post gazetesinin 14 Ekim’de yayımladığı haberde, Biden’ın, Başkan Yardımcılığı yapmış olduğu dönemde oğlu Hunter Biden’ın Ukrayna menşeli enerji firmasıyla ilişkilerine müdahil olduğu ve bu firmayı soruşturan başsavcının görevden alınması için Ukrayna’ya baskı yapmış olduğu öne sürülmüştü. Hunter Biden’ın aylık 50 bin dolar maaşla yönetim kurulu üyesi olduğu Burisma’nın yönetim kurulunda bulunan Vadym Pozharskyi’nin Mayıs 2014’teki bir e-postasında, Hunter Biden’a “Etkinizi, şirketimizin yararına iyi mi kullanabilirsiniz?” diye sordurulmuş olduğu ortaya çıkmıştı. Haberde, Hunter Biden’ın iddialara cevap olarak o anda Katar’da bulunduğunu belirttiği ve “Burisma’ya yönelik resmi bir suçlama var mı?” diye sordurulmuş olduğu ifade edilmişti. Pozharskyi’nin, 17 Nisan 2015’te Hunter Biden’a gönderilmiş olduğu e-postada, Joe Biden ile tanıştığını anlattığı öne sürülmüştü. Bundan bir süre sonrasında da Biden’ın, Burisma’yı soruşturmak isteyen başsavcıyı görevden aldırmış olduğu öne sürülmüştü.
   
 

Son Dakika Haberler