Acun Ilıcalı’dan Arda Güler sözleri

Hull City Kulübü Başkanı Acun Ilıcalı, Fenerbahçe karşılaşmasının peşinden gazetecilerin sorularını cevapladı. Sahada son aşama güzel bir atmosfer bulunduğunu ifade eden Acun Ilıcalı, “Güzel bir maç bulunduğunu düşünüyorum, tam bir dostluk maçıydı. Tribünlerde de fazlaca güzel görüntüler vardı. Hull City’den de gelen taraftarlar vardı. Onlara da buraya kadar geldikleri için teşekkür ediyoruz fakat en büyük teşekkürü Sakarya seyircisine ediyoruz. Bundan dolayı hakikaten fazlaca güzel bir sevgi vardı. Burada sağ olsunlar bizi bağırlarına bastılar. İyi ki bu maçı burada yapmışız. Ali Başkan da aynı şeyi söylemiş oldu; ‘Acun iyi ki bu şekilde bir maç olmuş, fazlaca güzel bir ambiyans var’ dedi. Oldukca mutluyuz” diye konuştu.
“ARDA GÜLER BİZİM GELECEĞİMİZ” Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Arda Güler hakkında da konuşan Acun Ilıcalı, “Arda Güler açıkçası bizim geleceğimiz. Türk futbolunun geleceği. O’nun attığı her gol bizi mutlu eder. Bugün de fazlaca mutlu oldum gol attığı için aslına bakarsan maç bizim için tinsel olarak fazlaca önemliydi. Rahmetli dostum Alpay Kazan içindi maç. Bu benim için mühim olan, tinsel kıymeti yüksek olan maçta Arda’nın o golü atması benim için güzel bir mutluluk oldu” şeklinde konuştu.
“FENERBAHÇE’YE KARŞI 85 DAKİKA DAYANABİLMEK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR GURUR”
Takımının mücadelesinden memnun bulunduğunu açıklayan Ilıcalı, şöyleki konuştu: 
“Fenerbahçe ile oynuyoruz. Netice itibarıyla baktığımız vakit sezonu 2 hafta ilkin açtık 5 tane de transferimiz şu an oynamadı. Bu açıdan baktığımız vakit iyi savaşım ettik. Göze çarpan futbolcularımız da vardı fakat bugün Fenerbahçe fazlaca büyük bir ekip, Fenerbahçe’ye karşı 85 dakika dayanabilmek bizim için mühim bir gurur. Oldukca güzel transferler de yaptık. İnşallah bunlarla ikimiz de Championship’te iyi bölgelere gelmek istiyoruz.”

Arda Güler’in Hull City’ye attığı frikik golü pic.twitter.com/gvL4HVqLdb
— CNN TÜRK Spor (@CNNTURKSpor) July 10, 2022

Son Dakika Haberler